Factor Aqua Parkettalakk selyemfényű választható kiszerelésben

Cikkszám: 
3438-SZ
Raktáron
8
2 720 Ft
2 502 Ft
Egységár: 10 010 Ft/liter
Várható szállítási idő: 2026.04.29
Baratsagos_webshop BARÁTSÁGOS SEGÍTSÉG
Olyan támogatást nyújtunk, mintha egy régi ismerősödhöz fordulnál, aki türelmesen segít minden kérdésedben.
express_festek_potlas EXPRESSZ FESTÉKPÓTLÁS
Ha menet közben kiderül, hogy kevés festéket rendeltél, gyors segítséget kapsz, hogy ne akadj el a munkával.
Rugalmascseregarancia RUGALMAS CSEREGARANCIA
Ha véletlenül rossz színt választottál, vagy a festék útközben megsérül, gond nélkül kicseréljük, hogy ne maradj hoppon.
Kezdete: 2026.04.01   Vége: 2026.04.30
Megtakarítás: 218 Ft
Nincs vélemény a termékről:0 értékelés
Részletek

Alkalmazás: A FACTOR Aqua Parkettalakk polyuretan és akrilgyanta bázisú, beltéri felhasználásra ajánlott lakk. Oldószer- és formaldehidmentes, szagtalan, vízzel hígítható. Egykomponensű, könnyen felhordható, gyorsan szárad, ezért a lakkozott felület hamar igénybe vehető. Parketta és egyéb beltéri, fából készült felületek bútor, tornaszerek, lambéria, gerenda lakkozására alkalmas. Előzőleg már lakkozott, festett felületeket is átvonhatunk vele (oldószereseket is), valamint a VALMOR Flexibilis és Csúszásmentes padlófestékeinket is lakkozhatjuk. Ásványi felületek (tégla, kő, vakolat, beton, cserép) valamint tapéta, egyéb papír, gipszkarton lakkjellegű bevonására is alkalmazható. Csúszásmentes gresslap takaríthatóvá tehető használatával.

Előkészítés: A festendő felületről távolítsuk el maradéktalanul a szennyeződéseket, régi bevonatokat, majd dörzspapírral csiszoljuk át és portalanítsuk le! Az esetleges gyantakiválásokat nitrohígítóval távolítsuk el! A lemosott részeken a hígító teljes száradása után szabad csak festeni. FACTOR „2 in 1” Vékonylazúrral színezhetjük a lakkozás előtt a fa felületét. A festési munkálatok megkezdése előtt javasolt a próbafestés elvégzése.

Felhasználás: A munkálatokat csak +10 °C felett végezzük, a felület hőmérséklete max. 25 °C lehet! Alaposan keverjük fel a terméket, majd kezdjük meg a festést a fa szálirányával megegyező irányban! Használjunk speciális lakkozó ecsetet, hengert vagy megfelelő szóróberendezést! Alapozó rétegként használhatjuk a termék 25%-ban vízzel hígított elegyét. Az első réteg esetén 5%-os hígítás javasolt. A rétegek közt finom csiszolás ajánlott. A nagy terheléseknek kitett felületeknél 3 réteg felhordása célszerű. A lakkrétegek felvitele között legalább 4 óra száradási időt biztosítsunk! A festett fa nedvességtartalma maximum 20% lehet. A termék felhasználásának megkezdése előtt kérjük, töltse le a Műszaki és Biztonsági adatlapokat a www.festekbazis.hu oldalról!

Színezés: Pasztellszínekre, gépi és kézi vízbázisú pasztákkal max. 3-5% pasztamennyiséggel

Anyagszükséglet: 10-12 m2/liter egy rétegben

Kiadósság: 10-12 m2/liter egy rétegben

Javasolt rétegszám: 2-3 réteg

Átfesthetőségi idő: (25 °C-on): 4 óra. A száradási időt a levegő, illetve a felület magas páratartalma több órával is meghosszabbíthatja.

Hígítás, szerszámtisztítás közvetlen használat után: vízzel

Felhasználható 5-25 °C –on tárolva, bontatlan csomagolásban: 2 év

Összetétel: Vizbázisú emulzió, víz, adalékanyagok


Adatok
Gyártó:
Válassz méretet:
Kérem válasszon
Anyag szükséglet/ Kiadósság:
 10-12 m2/liter egy rétegben
Festék anyagszükséglet:
0.2
Tömeg:
860 g/db
Vélemények
Legyen Ön az első, aki véleményt ír!
Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként

Mindenféle Fafelületet lakkozására, amit otthonunkba találunk! Bútor,lépcső, stb...

Használható oldószeres alapra is.

Szagtalan,és gyorsan száradó.

 


Factor Aqua Parkettalakk selyemfényű választható kiszerelésben
Factor Aqua Parkettalakk selyemfényű választható kiszerelésben
8
2 720 Ft
2 502 Ft
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák